«Майстер–клас з баскетболу» в ОЗО «Тростянецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 1 Тростянецької селищної ради»

Дата: 30.12.2021 09:47

В спортивному залі ОЗО "Тростянецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Тростянецької селищної ради" відбувся «Майстер–клас з олімпійських видів спорту», який започаткував, організовує та реалізовує відділення НОК України у Вінницькій області щороку в різних школах.
У заході взяли участь голова федерації баскетболу Вінницької області Сергій Дусь, учні та випускники школи.

Для вихованців баскетбольної секції Сергій Дусь провів цікавий майстер–клас, розповівши дітям як і для чого потрібно займатися саме олімпійськими видами спорту, підтримувати та розвивати олімпійський рух в області, й створювати свою історію олімпійського спорту, показав техніку виконання кидків у кільце, ознайомив з основними баскетбольними термінами, такими як: блокшот, дриблінг, слем–данк тощо.

Захід був також спрямований на популяризацію баскетболу на Вінниччині, здорового способу життя, залученню дітей до занять цим потужним та командним видом спорту.

Всі учасники отримали масу позитивних емоцій та додатковий досвід, а також – пам’ятні подарунки з олімпійською символікою від регіонального відділення НОК України.

Офіційний веб-сайт Відділення Національного

Олімпійського комітету України Вінницької області