Вчителі Тростянецької СТГ отримають ноутбуки для підвищення якості освітнього процесу

Дата: 30.12.2021 14:23

Проєкт «Ноутбук кожному вчителю» анонсували у липні, а вже сьогодні всі ноутбуки у вчителів.

Через COVID-19  уроки були не тільки в класах, а і в зум-конференціях. Зараз важко уявити навчальний процес у школі без використання інформаційних технологій та сучасних технічних засобів. Це вимога часу. Від цього залежить якість освіти.

Тож, завдяки участі у проєкті Тростянецька селищна територіальна громада сьогодні отримала 43 ноутбуки для вчителів громади.

Довідково.

Цьогоріч Вінницька область з державного бюджету отримала 39,2 млн грн на реалізацію державної програми «Ноутбуки кожному вчителю». Її ідея полягає в тому, щоб у період карантинних обмежень, коли освітні заклади працюють в дистанційному режимі, учителі мали технічне забезпечення для забезпечення якісного онлайн навчання.

Завдяки субвенції з державного бюджету та співфінансуванню усіх 63 громад в обсязі 7,5 млн грн, загалом на реалізацію програми в області вдалося залучити 46,6 млн грн.

Завдяки цьому Вінниччині вдалося закупити 2327 ноутбуків.

На сьогодні Вінниччина – друга в Україні, де найефективніше проведено закупівлі в рамках зазначеної програми.

Завдяки прозорості процедури вдалося зекономити більше 8 млн грн.