10 проєктів, які отримали фінансування коштом державної субвенції місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку територій, реалізовано в Тростянецькій СТГ

Дата: 31.12.2021 10:25

Упродовж  2021 року за сприяння народного депутата України Миколи Кучера на території Тростянецької селищної територіальної громади відбувалась реалізація 10 проєктів, які отримали фінансування  коштом державної субвенції місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку територій.

10 проєктів, на які з державного бюджету виділено близько 7 млн грн, та з селищного бюджету – близько 860 тис. грн, успішно втілено:

Реконструкція будівлі (термомодернізація) комунального закладу «Тростянецька дитяча музична школа» по вул. Соборна, 54 в смт Тростянець:

• державна субвенція – 1 млн 500 тис. грн,
  • селищний бюджет – 230 тис. 223 грн,

Капітальний ремонт підлоги глядацької зали та сцени Тростянецького селищного комунального Центру культури та дозвілля по вул. Соборна 56, в смт Тростянець:

• селищний бюджет – 24 тис. 807 грн,

Фото без опису Фото без опису

Капітальний ремонт фасадів (заміна віконних блоків) Глибочанської СЗШ I-II ст. по вул. Шкільна, 4 в с. Глибочок:

• державна субвенція – 100 тис. грн,
  • селищний бюджет - 100 тис. грн.

Капітальний ремонт внутрішніх вбиралень Олександрівської СЗШ І-ІІІ ст.:

• селищний бюджет – 108 тис. 732 грн,

Фото без опису Фото без опису

Капітальний ремонт покрівлі (заміна покриття) будівлі спортивного комплексу по вул. Тараса Шевченка 1-б, в с. Тростянчик:

• державна субвенція – 800 тис. грн,
  • селищний бюджет – 63 тис. 55 грн,

Капітальний ремонт фасадів (заміна віконних та дверних блоків) Летківського комунального закладу дошкільної освіти (ясла-садок) загального розвитку “Пролісок” по вул. Центральна, 142, в с.  Летківка:

• державна субвенція – 180 тис. грн,
  • селищний бюджет – 21 тис. 114 грн,

Капітальний ремонт внутрішніх вбиралень першого поверху Будянського ЗЗСО І-ІІІ ст. по вул. Незалежності, 46 в с. Буди:

• селищний бюджет –  38 тис. 720 грн,

Придбання обладнання (параконвектоматів) для харчоблоків Будянського ЗЗСО I-IIІ ст., Великостратіївського ЗЗСО I-II ст., Глибочанського ЗЗСО I-II ст., Гордіївського ЗЗСО I-III ст., Демківського ЗЗСО  I-II ст, Іляшівського ЗЗСО І-ІІІ ст., Капустянського ЗЗСО I-III ст., Летківського ЗЗСО I-III ст., Олександрівського ЗЗСО I-III ст., Оляницького  ЗЗСО I-III ст., Савинецького ЗЗСО I-III ст., Тростянчицького ЗЗСО I-III ст., Четвертинівського I-III ст.  на суму 840 тис. 589 грн.

Фото без опису Фото без опису

Капітальний ремонт приміщення спортивної зали Тростянецького ЗЗСО І-ІІ ст. №2 по вул. Соборна, 94 в смт Тростянець:

• державна субвенція – 560 тис. грн,

Капітальний ремонт благоустрою паркової зони по вул. Соборна в смт Тростянець:

• державна субвенція – 1 млн 255 тис. грн.

За сприяння народного депутата України Миколи Кучера наша громада отримала серйозний фінансовий ресурс на покращення матеріальної бази закладів соціальної сфери громади.

Ми вдячні за співпрацю Миколі Івановичу, за розуміння потреб наших закладів і вболівання за розвиток громади.