Визначено переможців олімпіади  з хімії та інформаційних технологій

Дата: 31.12.2021 08:57

16 грудня проходив  ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій в закладах загальної середньої освіти нашої громади, в якому  взяли участь 10 учнів, 17 грудня 2021  року -  ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії, в якому взяли участь 27 учнів.

Відповідно до «Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів», рішення журі переможцями ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій стали :

• 9 клас: І місце,  Шарапанівська Ангеліна (ОЗО «Тростянецький ЗЗСО І- ІІІ ст. №1», учитель Очеретнюк  Т.М.),
  • 10 клас: І місце, Поливаний Михайло («Тростянецький ЗЗСО І- ІІІ ст. №1», учитель Очеретнюк  Т.М. )
  • 11 клас: І місце, Горбань Андрій  («Тростянецький ЗЗСО І- ІІІ ст. №1», учитель Очеретнюк  Т. М.

Відповідно до «Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів», рішення журі переможцями ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії стали :

• 8 клас: І місце, Далека Аліна (Летківський ЗЗСО І-ІІІ ст., учитель Лещук О.Г.), ІІ місце: Корнієнко Даша (Будянський ЗЗСО І-ІІІ ст., учитель Авксентюк Ж.А.), ІІІ місце Андрієнко Аріна, Сандуляк Дар’я (Савинецький ЗЗСО І-ІІІ ст., учитель Майданик Л.Й.)
  • 9 клас: І місце: Дзуман Вероніка (Летківський  ЗЗСО І-ІІІ ст.., учитель Лещук О.Г.),
  • 10 клас: І місце: Дзуман Вероніка (Летківський  ЗЗСО І-ІІІ ст., учитель Лещук О.Г.)

Вітаємо всіх переможців і учасників ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з відмінними і гарними результатами. Залишилось підвести рейтингові підсумки участі учнів закладів загальної середньої освіти в олімпіадах. Учасників ІІІ етапу уже визначено.

Управління освіти, культури, туризму,

молоді та спорту Тростянецької селищної ради