Відбулось засідання атестаційної комісії
06 січня відбулось проміжне засідання атестаційної комісії управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту селищної ради, на якому здійснено аналіз відвіданих заходів, надано характеристику педагогічної діяльності учителів, які атестуються у 2021-2022 н.р., обговорено план роботи атестаційної комісії на ІІ семестр 2021-2022 н.р.
У засіданні комісії взяли участь: Любов Заварська, директор Четвертинівського ЗЗСО І-ІІІ ст.; Віра Басюк, директор КЗ «Тростянецький будинок дитячої творчості»; Жанна Пишнюк, директор Летківського ЗДО; Тамара Плахотнюк-Верховод, директоо Тростянецького ЗДО «Колосок»; Олена Пунько, начальник управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту селищної ради; Тетяна Жемчужнікова, заступник начальника управління; Галина Торбахевич, головний спеціаліст – юрисконсульт управління; Валентина Діденко, директор Тростянецького селищного інклюзивно-ресурсного центру.
Управління освіти, культури, туризму,
молоді та спорту селищної ради