Завдяки національному проекту «Ноутбук кожному вчителю» Тростянецька селищна територіальна громада отримала 43 ноутбуки

Дата: 11.01.2022 13:29

Тростянецька селищна територіальна громада отримала 43 ноутбуки завдяки національному проекту «Ноутбук кожному вчителю» Міністерства освіти і науки та Міністерства цифрової трансформації.

У 2021 році планувалось закупити  62 209 ноутбуків, 61 471 вже доставлено вчителям із 24 областей та міста Києва

З держбюджету на це виділили 980 млн грн. Середня вартість одного ноутбука за субвенцією – 17 900 грн.

Ноутбуки оснащено всім необхідним для дистанційної роботи вчителя – камерою, потужним процесором та можливістю під’єднання до інтернету. Це дасть змогу зробити навчальний процес сучасним та зручним, незалежно від карантинних обмежень у зв’язку з пандемією COVID-19.

Цьогоріч Вінницька область з державного бюджету отримала 39,2 млн грн на реалізацію державної програми «Ноутбуки кожному вчителю».

Завдяки субвенції з державного бюджету та співфінансуванню усіх 63 громад в обсязі 7,5 млн грн, загалом на реалізацію програми в області вдалося залучити 46,6 млн грн.

Завдяки цьому Вінниччині вдалося закупити 2327 ноутбуків.

На сьогодні Вінниччина – друга в Україні, де найефективніше проведено закупівлі в рамках зазначеної програми.

Завдяки прозорості процедури вдалося зекономити більше 8 млн грн.

Сьогодні всі 43 ноутбуки вручено директорам закладів загальної середньої освіти громади. Їх вартість становить близько 714 тис. грн, співфінансування селищної ради – близько 80 тис. грн.