Нарада керівників закладів загальної середньої освіти
Сьогодні, в адміністративному приміщенні органів виконавчої влади було проведено нараду з керівниками закладів загальної середньої освіти.
Начальником Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької селищної ради Оленою Пунько було підведено підсумки роботи закладів загальної середньої освіти у 2021 році, збереження мережі закладів освіти, зміцнення матеріально-технічної бази. В порядку денному також були питання виконання статті 30 «Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти» Закону України «Про освіту», статті 43 «Ліцензування освітньої діяльності», про організацію освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти у ІІ семестрі 2021-2022 навчального року. Також ознайомлено з графіком проведення пробного ЗНО та особливості ЗНО – 2022. Проаналізовано підсумки проведення ІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад у закладах загальної середньої освіти громади, участь учнів шкіл у ІІІ етапі олімпіад. Також опрацьовані питання проходження курсової перепідготовки у 2022 році на базі КЗВО Вінницька академія безперервної освіти, набуття права власності на майно закладами загальної середньої освіти.
Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту селищної ради