До уваги платників єдиного податку 1 та 2 групи

Дата: 12.01.2022 16:30

З 01.01.2022 року починають діяти ставки для платників єдиного податку 1 та 2 групи, встановлених рішенням 18 позачергової  сесії  Тростянецької селищної ради 8 скликання  від 09.07.2021 року №254 «Про встановлення ставок місцевих податків і зборів на території Тростянецької селищної територіальної громади», а саме:

1) для першої групи платників єдиного податку ставка становить 10 відсотків до розміру прожиткового мінімуму, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (у 2022 році - 248,10 грн.)

2) для другої групи платників єдиного податку ставка становить 18 відсотків до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року  (у 2022 році - 1170,00 грн.).

Ставки єдиного податку для першої та другої груп платників єдиного податку застосовуються з особливостями, встановленими вимогами пунктів 293.4, 293.6, 293.7 та 293.8 статті 293 Податкового кодексу України.

З рішенням щодо встановлених ставок місцевих податків і зборів на території Тростянецької селищної територіальної громади, платники податку можуть ознайомитися на офіційному сайті Тростянецької селищної ради за посиланням: https://trostyanec-gromada.gov.ua/docs/844753/  у додатку 4.

Управління фінансів Тростянецької селищної ради