Дата: 14.01.2022 09:09

У Тростянчицькій, Ілляшівській та Глибочанській школі придбані та встановлені пароконвектомати.

Пароконвектомати в наших школах - це результат реалізації селищною радою проєкту «Придбання обладнання для харчоблоків (пароконвектоматів) для закладів загальної середньої освіти», який за сприяння народного депутата України Миколи Кучера отримав фінансування коштом державної субвенції місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку територій.

Таке обладнання незабаром функціонуватиме у всіх закладах загальної освіти громади.