Відвідано сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах

Дата: 17.01.2022 09:16

Головним спеціалістом служби у справах дітей Тростянецької селищної ради  та завідувачем відділення соціальної роботи КЗ «Тростянецький селищний центр надання соціальних послуг» було здійснено відвідування сімей, діти, з яких перебувають в складних життєвих обставинах та проживають на території села Четвертинівка.

З батьками дітей проведено бесіди, обстежено умови проживання і утримання  дітей, встановлено забезпеченість сезонним одягом,  предметами особистої гігієни та продуктами харчування. Спеціалістами проведено профілактичні бесіди щодо формування усвідомленого відповідального батьківства, ведення здорового способу життя та створення належних умов проживання та виховання дітей.

Спеціалістами служб вжиті відповідні заходи: складено акти обстеження умов проживання  дітей, винесено попередження про відповідальність батьків за ухилення від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання, виховання дітей та підлітків.

Служба у справах дітей селищної ради