Робота із сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах
Фахівцем із соціальної роботи КЗ «Тростянецький селищний центр надання соціальних послуг» Катериною Бурковською спільно із старостою Тростянчицького старостинського округу Інною Філіповою та директором Тростянчицького ЗЗСО І-ІІІ ступенів Мариною Фіник відвідано сім’ю, яка перебуває в складних життєвих обставинах, де виховується 4 дітей.
Під час відвідування з’ясовано, що діти перебували вдома без поважної причини.
Спеціалістами проведено профілактичну бесіду щодо формування усвідомленого та відповідального батьківства, ведення здорового способу життя.
Матері винесено попередження про відповідальність за ухилення від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання, виховання дітей та підлітків.
КЗ «Тростянецький селищний центр надання соціальних послуг»