До уваги осіб з інвалідністю!!!

Дата: 25.01.2022 09:02

Громадська організація Вінницька міська організація соціального розвитку та становлення окремих малозахищених категорій молоді «Паросток» реалізовує  проєкт «Ключ до змін – технології civic tech на допомогу людям з інвалідністю», в межах проєкту «3D Project: Розвиток попри перешкоди. Стійке громадянське суспільство в часи пандемії та в майбутньому», що виконується Фондом Східна Європа і фінансується Європейським Союзом.

Проєкт реалізується задля посилення спроможності активістів та лідерів ГО людей з інвалідністю з різних регіонів України, до просування інтересів людей з інвалідністю, захисту прав на місцевому та державному рівнях через опанування інструментів civic tech.

Проєкт передбачає проведення онлайн курсу «Громадські технології для людей з інвалідністю», що розміщений на платформі «Zrozumilo!». Після успішного складання тесту кожен слухач отримає сертифікат про завершення курсу.

Курс можна знайти за посиланням:

Практикум онлайн курсу заплановано з 07 по 09 лютого 2022 року з 14 по 17 години та проводиться із перекладом на українську жестову мову.

Подати заявку на участь в онлайн курсі можна за посиланням:

https:/forms.gle/FZX3XcP7czf3WRkE9

КЗ «Тростянецький селищний центр надання соціальних послуг»