До уваги жителів громади: за програмою єПідтримка можна придбати ліки

Дата: 26.01.2022 08:43

З  24 січня люди  старші 60 років, зможуть витратити 1000 грн, отримані у межах програми єПідтримка за вакцинацію від COVID-19, на придбання ліків в аптеках.
Купити можна буде будь-які лікарські засоби, дозволені для застосування в Україні, як за рецептом лікаря, так і без нього.
За кошти програми можна буде придбати виключно лікарські засоби, а не будь-які товари, що реалізуються в аптеці. Наприклад, не можна буде купити препарати недоведеної ефективності, такі як дієтичні добавки, а також косметичні засоби чи медичні прилади, як-от апарати для вимірювання тиску, інгалятори тощо.
Для отримання ліків можна звертатися в аптеку «Конекс», яка проводить дану операцію.
Звертаємо увагу, що на момент отримання ліків повинно виповнитися 60 років або  старше, що буде обов’язково перевірятися банками під час проведення платежу.

Адміністрація КНП «Тростянецький ЦПМСД»