Увага! Важливе оголошення

Дата: 26.01.2022 13:33

Виконавчий комітет  Тростянецької селищної ради звертається до спадкоємців, перерахованих по списку померлих осіб, що мають право на успадкування земельних паїв, з проханням з’явитися до Тростянецької селищної ради та заявити свої спадкові права в місячний термін з дня опублікування даного оголошення. У разі відсутності звернень виконавчим комітетом Тростянецької селищної ради буде порушено питання про визнання даних паїв (спадщини)  відумерлою  на користь територіальної громади  Тростянець селищної ради.

Список померлих осіб (на земельні паї) смт Тростянець: Поліщук Петро Васильович, Бугайчук Сергій Миколайович, Струтинська Наталія Лаврентіївна, Гунчак Анастасія Іванівна.

Список померлих осіб (на земельні паї) село Четвертинівка: Потачкіна Ніна Олексіївна, Пригода Марія Миколаївна, Бойцун Мотрина Іванівна.

Список померлих осіб (на земельні паї) село Капустяни: Чорна Галина Петрівна, Мороз Анастасія Антонівна,  Лиса Явдокія Устимівна.

Список померлих осіб (на земельні паї) село Савинці: Бевзюк Марія Федорівна, Мельник Ганна Іванівна, Редько Надія Миколаївна, Редько Параска Семенівна, Редько Євгенія Степанівна, Луценко Наталка Федорівна, Гринчак Ольга Іванівна, Слободяник Анастасія Іванівна,  Безвуляк Михайло Тодосійович.

Список померлих осіб (на земельні паї) село Летківка та село Северинівка: Олійник Ганна Яківна, Лірник Домка Петрівна,  Куцак Ганна Никифорівна, Мельник Дарка Микитівна, Гонта Тетяна Олександрівна, Табашнюк Петро Данилович, Слободяник Ганна Григорівна, Палій Текля Гордіївна.

Список померлих осіб (на земельні паї) село Ілляшівка: Багрянська Марія Сергіївна,Стогній Тетяна Романівна, Вітовецька Софія Федорівна.

Список померлих осіб (на земельні паї) село Глибочок та село Скибинці:  Максименко Любов Корніївна, Гнатенко Домка Самійлівна,  Збризька Ганна Степанівна.