Робота із сім’ями, які опинилися в складних життєвих обставинах

Дата: 27.01.2022 09:49

26 січня відповідно до повідомлення відділення поліції №2 Гайсинського РУП, з метою перевірки факту вчинення домашнього насильства завідувачем відділення соціальної роботи КЗ «Тростянецький селищний центр надання соціальних послуг» Аліною Широкожуховою спільно із  головним спеціалістом відділу соціального захисту населення та охорони здоров’я Тростянецької селищної ради Антоніною Максименюк та поліцейським офіцером громади Гайсинського РУП ГУНП у Вінницькій області Юрієм Кіщенко було здійснено відвідування сім’ї, яка проживає в с. Велика Стратіївка.

Під час роботи сім’ї роз’яснено алгоритм дії у випадку агресії з боку рідної людини, що робити, куди звертатися (номери телефонів відповідних служб), де отримати юридичну консультацію чи психологічну допомогу, як діяти при перших проявах насильства та коли ситуація вийшла з-під «контролю».

Спеціалістами складено відповідні акти та ознайомлено осіб із Законом України щодо запобігання та протидії домашньому насильству (з письмовим підтвердженням).

КЗ «Тростянецький селищний центр надання соціальних послуг»