Проведено нараду з керівниками закладів дошкільної освіти
Сьогодні в адміністративному приміщенні органів виконавчої влади проведено нараду з керівниками закладів дошкільної освіти.
Заступником начальника управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту селищної ради Тетяною Жемчужніковою презентовано звіт про підсумки роботи закладів освіти Тростянецької селищної територіальної громади у 2021 році, збереження мережі закладів освіти, зміцнення матеріально-технічної бази.
У ході наради обговорено питання щодо виконання статті 30 «Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти» Закону України «Про освіту», статті 43 «Ліцензування освітньої діяльності», про організацію освітнього процесу в закладах дошкільної освіти у ІІ семестрі 2021-2022 навчального року. Акцентовано увагу керівників на виконанні графіка проходження курсової перепідготовки у 2022 році на базі КЗВО Вінницька академія безперервної освіти.
Роз’яснення щодо питань фінансової самостійності, ведення бухгалтерського обліку у закладі дошкільної освіти, оформлення документів керівником закладу на початок бюджетного року надали Лідія Мурована, начальник відділу фінансово-господарського забезпечення управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької селищної ради та головний спеціаліст відділу Таїсія Федоришина.
Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту селищної ради