Проведено збори колективу  КНП «Тростянецький ЦПМСД»

Дата: 28.01.2022 09:06

27 січня, в приміщенні Тростянецької АЗПСМ, проведено збори колективу  КНП «Тростянецький ЦПМСД», на якому обговорено питання щодо виконання постанови КМУ № 2 від 12.01.2022 року «Деякі питання оплати праці медичних працівників закладів охорони здоров’я», якою встановлено що розмір нарахованої заробітної плати медичним працівникам закладів охорони здоров’я державної або комунальної форми власності за повністю виконану місячну (годинну) норму праці установлюється з 01.01.2022 року у межах фонду оплати праці на рівні не менше 20 000 гривень лікарям (крім лікарів-інтернів) та професіоналам з вищою немедичною освітою та  не менше 13 500 гривень для посад молодших спеціалістів з медичною освітою , а також висвітлені питання зміни істотних умов праці працівників закладу, приведення структури та штатного розпису закладу у відповідність до спроможності підприємства та фінансового плану на 2022 рік.

Адміністрація КНП «Тростянецький ЦПМСД»