Подати декларацію швидко і безпомилково - можливо

Дата: 31.01.2022 16:30

????З 1 січня стартувала деклараційна кампанія – 2022 для осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, яка триватиме до 31 березня поточного року включно.

????Аби подати декларацію було максимально легко, Національне агентство з питань запобігання корупції підготувало оновлену редакцію роз’яснень, що охоплює понад 200 найпоширеніших питань, які виникають під час її заповнення.

????З роз’ясненнями можна ознайомитися в Базі знань НАЗК за посиланням https://wiki.nazk.gov.ua/ в розділі «Декларування».

?Тут можна знайти відповіді на традиційні запитання про те, як правильно декларувати спадщину, незавершене будівництво, доходи тощо, а також на питання, які можуть виникнути у декларантів при заповненні оновленої форми е-декларації.

????Підготуйте інформацію, необхідну для заповнення відповідних розділів електронної декларації завчасно і пам’ятайте, вчасно подана достовірна декларація – це Ваш авторитет та спокій.