Центр первинної медико-санітарної допомоги: жодного працівника не скорочено, жодного закладу не закрито

Дата: 02.02.2022 13:23

12 січня Уряд прийняв постанову "Деякі питання оплати праці медичних працівників закладів охорони здоров’я". Відповідно до цієї постанови мінімальна заробітна плата для лікарів має складати не менше  20 тис. грн, а для фахівців з початковим та першим рівнями вищої медичної освіти –  не менше 13,5 тис. грн.

З метою виконання постанови щодо підвищення заробітних плат працівникам медичної галузі проводиться оптимізація КНП «Тростянецький ЦПМСД».

Завдяки оптимізації структуру та штатний розпис Центру первинної медико-санітарної допомоги буде приведено у відповідність до спроможності підприємства та фінансового плану на 2022 рік. Але за умови, що нікого з медичних працівників не буде звільнено і всі заклади будуть збережені.

Не зважаючи на складні обставини, не скорочено жодного медичного працівника Центру ПМСД, жоден ФАП чи АЗПСМ не закритий.

Забезпечено функціонування всіх медзакладів та надання медичних послуг населенню. Місцеві жителі мають можливість придбати ліки навіть у найвіддаленіших населених пунктах громади.

Разом з тим, у 2022 році планується покращення умов надання медичних послуг та матеріально-технічної бази «первинки», зокрема:  у всіх місцевих закладах охорони здоров’я будуть проведені поточні ремонти, а у  Северинівській АЗПСМ та Будянському ФАПі - капітальний ремонт.