Про скликання 33 позачергової сесії 8 скликання

Дата: 03.02.2022 11:17

04 лютого 2022 року,  о  14.00 год., в  адміністративному приміщенні виконавчих органів селищної ради за адресою:  смт Тростянець, вул. Соборна, 37 (в залі засідань) відповідно до розпорядження селищного голови від 03 лютого 2022 року №13  відбудеться 33 позачергова сесія Тростянецької селищної ради 8 скликання.

Порядок денний:

1.Про затвердження норм витрат на проведення спортивних, спортивно-туристських, масових культурно-спортивних заходів, навчально-тренувальних зборів, відрядження спортсменів і команд.

2.Про збільшення штатної чисельності закладів загальної середньої освіти  Тростянецької селищної територіальної громади.

3.Про статут Тростянецької селищної комунальної установи з благоустрою.

4. Про внесення змін до рішення 37 сесії 7 скликання «Про створення Цільового фонду Тростянецької селищної ради» № 438 від 20.12.2019 року.

5.Про внесення змін до рішення Тростянецької селищної ради від 23 грудня 2021 року № 389 «Про бюджет Тростянецької селищної територіальної громади на 2022 рік.