У школах громади відзначили Всесвітній день читання вголос

Дата: 03.02.2022 15:20

Щороку в першу середу лютого світ відзначає цікаве й молоде свято – Всесвітній день читання вголос. Цю подію започаткував Міжнародний освітній проєкт “LitWorld” у 2010 році. Цей день тепер святкують у понад 173 країнах світу.

Як часто ми бачимо дитину, яка не відривається очей від екрана смартфона чи планшета - у дворі біля дому, у транспорті, у парку, в кафе. Читаючи більше книжок, діти отримають шанс відкрити для себе нові ідеї на цілі світи, про існування яких вони навіть не здогадувались.

Ми живемо в сучасному світі, в добу технологій, які дуже стрімко розвиваються та захоплюють усі сфери нашого життя. Саме тому свято, в першу чергу, спрямоване на те, щоб спонукати учнів до читання книжки вголос разом з друзями, обговорювати зміст твору, ділитися враженнями та думками стосовно прочитаного. Так хочеться, щоб наші діти трішечки забули про гаджети і повернулися до книги! Наша школа приєдналася до Всесвітнього читання вголос, читали і в бібліотеці, і в класах.