Відвідування сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах

Дата: 04.02.2022 15:47

04 лютого завідувач відділення соціальної роботи КЗ «Тростянецький селищний центр надання соціальних послуг» Аліна Широкожухова спільно з головним спеціалістом служби у справах дітей Світланою Савчук та поліцейським офіцером громади Сергієм Ходою,  з метою забезпечення захисту прав та інтересів дітей на території сіл Демківка та Ілляшівка, відвідали 2 сім’ї, які перебувають під соціальним супроводом центру.

В ході відвідування здійснено перевірку виконання заходів, які передбачені планом соціального супроводу, та проведено бесіди щодо дотримання правил безпеки користування електроприладами, правил поведінки біля водоймищ, правил дорожнього руху.

За результатами обстеження з’ясовано, що батьки неналежним чином виконують свої батьківські обов’язки. Крім того, зафіксовані факти неналежного догляду за дітьми, а саме: нехтування санітарно-гігієнічними нормами проживання, недотримання режиму харчування дітей.

Батьки письмово ознайомлені про відповідальність за невиконання своїх батьківських обов’язків з виховання дітей.

КЗ «Тростянецький селищний центр надання соціальних послуг»