Організація дозвілля для молоді – приоритетний напрямок роботи філії « СБК с.Оляниця» Оляниця
Мережа клубних установ Тростянецького СК ЦКД налічує 14 діючих закладів , одним з основних напрямків роботи є робота клубних формувань та клубів за інтересами.
Всього при клубних установах працює 108 клубних формувань, в який реалізують свій творчий потенціал 1260 учасників. Чимало з них об’єднують дітей та молодь нашої громади.
Клубні формування для юних аматорів активно працюють при філії «СБК с.Оляниця» , завідуюча філією Світлана Сутика.
В закладі організована робота вокального дитячого ансамблю «Веселка», які, до речі, вже в цьому році представляли Оляницю на фестивалі народної творчості «Різдвяна зірка» 2022 на сцені Тростянецького СК ЦКД, вокальний дитячий ансамбль «Посмішка», гурток художнього читання, любительське об’єднання «Творча скринька». З минулого 2021 року, завдяки переобладнанню за рахунок співфінансування Тростянецькою селищною радою та Благодійним фондом МХП, активно запрацювали новостворені клубні формування: спортивний клуб «Олімп» та клуб за інтересами « Анти-кафе «Равлик- тайм». Саме тут із задоволення проводять вільний час юні мешканці Оляниці.
Молодь - майбутнє українського суспільства, носій інтелектуального потенціалу, визначальний фактор соціально-економічного прогресу. Саме тому важливим завданням клубних закладів є участь у вихованні здорового, всебічно розвиненого та самодостатнього покоління.
Відвідування цих клубних формувань приваблює молодь своєю не регламентованістю і добровільністю , демократичністю, емоційною забарвленістю, можливістю поєднувати в ньому фізичну та інтелектуальну, творчу і споглядальну, виробничу й ігрову діяльності.
Тростянецький СК ЦКД