Зустріч з представниками Управління Державної служби якості освіти у Вінницькій області

Дата: 10.02.2022 08:52

09 лютого заступник селищного голови Володимир Маснюк та начальник Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту  селищної ради Олена Пунько взяли участь в нараді, яку провели з керівниками територіальних громад, керівниками органів управління освітою територіальних громад Гайсинського району «Інституційний аудит школи: що варто знати засновнику закладу загальної середньої освіти. Повноваження ОМС щодо забезпечення якісної освіти» заступник начальника Управління Державної служби якості освіти у Вінницькій області Олена Максименюк та начальник відділу моніторингу, позапланового контролю та взаємодії з органами місцевого самоврядування Управління Державної служби якості освіти у Вінницькій області Інна Косач

Під час зустрічі присутні познайомились із порадником для голів та управлінців освітою територіальних громад «Повноваження органів місцевого самоврядування щодо забезпечення якісної освіти», розробленого Державна служба якості освіти України спільно з командою українсько-швейцарського проєкту «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» (DECIDE). Примірники цього посібника вручено представникам органів місцевого самоврядування з метою роз’яснення основних повноважень ОМС у сфері освіти відповідно до вимог законодавства.Під час зустрічі було проаналізувано типові недоліки в діяльності закладів освіти, які було визначено в актах та висновках по школах Вінницької області, визначено тенденції у потребах закладів освіти області за результатами наданих рекомендацій керівникам та засновникам.

Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту  селищної ради