Про скликання 35 сесії 8 скликання

Дата: 15.02.2022 16:20

18 лютого 2022 року,  о  10.00 год., в  адміністративному приміщенні виконавчих органів селищної ради за адресою:  смт Тростянець, вул. Соборна, 37 (в залі засідань)  відповідно до розпорядження селищного голови від 15 лютого 2022 року №20 «Про  внесення змін до розпорядження селищного голови від 11 лютого 2022 року № 18-р “Про скликання 34 сесії 8 скликання”   відбудеться 35  сесія Тростянецької селищної ради 8 скликання.

Проєкт порядку денного:

1. Про списання комунального майна.

2. Про Бюджетний регламент Тростянецької селищної територіальної громади.

3. Про ліквідацію структурних підрозділів комунального закладу «Тростянецький селищний центр культури та дозвілля».

4. Про вилучення земельних ділянок.

5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності.

6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі земельної ділянки у спільну сумісну власність.

7. Про  затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність.

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної  ділянки.

10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

11. Про погодження проєкту землеустрою щодо встановлення межі населеного пункту с. Гордіївка на території Тростянецької селищної ради Гайсинського району Вінницької області.

12. Про надання  дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, що перебуває у користуванні.

13. Про  надання  дозволу  на  розробку  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі(на місцевості) у власність для ведення  товарного сільськогосподарського виробництва на земельну частку (пай).

14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі земельної ділянки у власність.

15. Про надання  дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки.

16. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі земельної ділянки у спільну сумісну власність.

17. Про передачу у  безоплатну власність земельної ділянки.

18. Про передачу в оренду земельної ділянки.

19. Про поновлення  договору оренди на земельну ділянку.

20. Про внесення змін до  договору оренди на земельну ділянку.

21. Про передачу в оренду не витребуваних земельних ділянок, які розміщені на території Тростянецької селищної ради.

22. Про відмову у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства.

23. Про надання  дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки жителям  с. Гордіївка.

24. Про надання  дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки жителям с. Ілляшівка.

25. Про надання  дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки жителям  с. Летківка.

26. Про надання  дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки жителям  с. Тростянець.

27. Про надання  дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки жителям  с. Тростянчик.

28. Про  затвердження переліку земельних ділянок сільськогосподарського призначення, продаж права оренди на які планується здійснити на конкурентних засадах у формі аукціону.

РІЗНЕ.