Підняли прапори та заспівали гімн: на Тростянеччині відзначили День єднання

Дата: 16.02.2022 11:08

Сьогодні  Тростянець та всі старостинські округи громади доєднались до святкування Дня єднання.

В урочистих заходах, які відбулись на Центральній площі Тростянця, взяли участь керівництво та колектив селищної ради, учасники бойових дій на сході України, учасники бойових дій на території інших держав, представники духовенства, громадськості.

На центральній площі урочисто підняли Державний Прапор України.

До тростянчан з патріотичною промовою звернулась селищний голова Людмила Червонецька: «Українці – свободолюбтва нація! Ми маємо показати усьому світу – ми є, ми будемо і так буде завжди! Ми зобов'язані зробити все, щоб утримати мир в державі, за яку боролися наші діди і прадіди. Ми зобов’язані з вами створити щасливе майбутнє для наших дітей! Сьогодні українці демонструють єднання, всупереч численним лякання великою війною і повідомленнями про призначенням дати ймовірного вторгнення. Наша єдність дає нам силу на подолання викликів. Ми сильні, коли ми єдині!»

Учасники зібрання, взявшись за руки, утворили живий ланцюг єднання та урочисто заспівали Державний Гімн України.