Чим живе громада сьогодні
Йдучи на роботу, в магазин чи просто прогулюючись, мало хто б хотів проходити повз купи сміття, зарослі бур’яну, під сухим гіллям дерев. Окрім того, що це має не охайний вигляд також може створювати небезпечні ситуації.
Тому, працівниками з благоустрою та небайдужими жителями громади щоденно проводяться відповідні роботи задля покращення зовнішнього вигляду громади та створення безпечних умов життєдіяльності мешканців населених пунктів.
смт Тростянець
Роботи з благоустрою
с. Савинці
Упорядкування узбіччя у напрямку с. Капустяни
с. Гордіївка
Роботи з благоустрою
с. Красногірка
Розчищення старого кладовища
с. Четвертинівка
Упорядкування узбіччя у напрямку смт Тростянець
Монтаж навісів в їдальні школи та пожежні виходи із школи
с. Демківка
Встановлення витяжки в Демківському ЗДО
с. Оляниця
Розпочалися роботи по заміні віконих блоків на ФАПі