Відбулась 35-а сесія Тростянецької селищної ради восьмого скликання

Дата: 18.02.2022 13:58

Фото без опису

Сьогодні в залі засідань адмінприміщення виконавчих органів селищної ради відбулось пленарне засідання 35-ї сесії Тростянецької селищної ради восьмого скликання.

20 депутатів з 26-ти обраних прибули на сесію. Їм належало розглянути 28 питань порядку денного і прийняти близько 600 рішень.

У роботі сесії взяли участь керівництво селищної ради, старости сіл, начальники структурних підрозділів, виконавчих органів селищної ради, директори комунальних закладів, представники громадськості та засобів масової інформації.

Депутати затвердили Бюджетний регламент Тростянецької селищної територіальної громади; ліквідували 4 структурних підрозділи комунального закладу «Тростянецький селищний центр культури та дозвілля». Також розглянули блок земельних питань.

Розгляд питань щодо надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок жителям населених пунктів буде винесено на наступну сесію за браком необхідним для прийняття голосів (5 депутатів покинули сесійну залу після розгляду третього питання).

Детальніше ознайомитись з рішеннями 35-ї сесії можна на нашому сайті, у розділі «Офіційні документи ради».