Оголошення про публічне представлення річного звіту за 2021 рік

Дата: 21.02.2022 16:49

Відповідно до статті 28 Бюджетного кодексу України Тростянецька селищна рада повідомляє, що 10 березня 2021 року о 14-00 год. в адміністративній будівлі виконавчих органів Тростянецької селищної ради по вул. Соборна,37 в актовій залі відбудеться публічне представлення річного звіту про виконання  бюджету Тростянецької селищної територіальної громади за 2021 рік.

На обговорення виносяться такі питання:

1. Інформація управління фінансів селищної ради про виконання бюджету Тростянецької селищної територіальної громади за 2021 рік.

2. Інформація головних розпорядників бюджетних коштів про виконання бюджетних програм та показників бюджету за 2021 рік.

До участі у заході запрошуються члени виконавчого комітету Тростянецької селищної територіальної громади, посадові особи виконавчих органів селищної ради, депутати селищної ради, керівники комунальних підприємств, представники громадськості  та засоби масової інформації.

Захід буде проведений із дотриманням карантинних вимог.