Відбулось звітування старост Гордіївського, Тростянчицького та Глибочанського старостинських округів

Дата: 22.02.2022 13:20

22 лютого розпочались загальні збори громадян в старостинських округах  Тростянецької селищної територіальної громади, на яких старости звітують про свою роботу за 2021 рік.

Сьогодні свій звіт про проведену роботу за 2021 рік представили громадянам Олександр Кузь, Інна Філіпова та Валентина Горбань – старости Гордіївського, Тростянчицького та Глибочанського старостинських округів.

До заслуховування звіту про виконану роботу у 2021 році доєдналось керівництво громади.

Разом з тим, перед жителями громади звітували депутати Тростянецької селищної ради Микола Дубина, Микола Мартошенко, Максим Щуренко та Дмитро Пріщенко.

Окрім того, на зборах були присутні представники підприємств-інвесторів: Олексій Суховітрук (директор регіональний Бершадського ВП ПрАТ «Зернопродукт МХП») та Петро Андрієць (керівник соціальних проектів БО «БФ «МХП – Громаді»), Роман Польовий (керівник Всеукраїнського Благодійного фонду "ФОНД СЕРГІЯ ТІГІПКА"), які інформували щодо планів соціального партнерства у 2022 році в напрямку соціально-економічного розвитку громади.

Насамкінець усі присутні мали змогу обговорити нагальні проблеми та питання безпосередньо із керівництвом громади.