Старости Демидівського, Летківського та Олександрівського старостинських округів звітували перед жителями громади

Дата: 23.02.2022 13:57

Продовжуються загальні збори громадян в старостинських округах  Тростянецької селищної територіальної громади, на яких старости звітують про свою роботу за 2021 рік.

Сьогодні свої звіти про проведену роботу за 2021 рік представили громадянам Василь Грабар, Антоніна Швець та Антоніна Глива – старости Демидівського, Летківського та Олександрівського старостинських округів.

До заслуховування звіту про виконану роботу у 2021 році доєдналось керівництво громади.

Разом з тим, перед жителями громади звітували депутати Тростянецької селищної ради Микола Дубина, Олександра Усенко та Тетяна Томашевська.

На зборах були присутні: селищний голова Людмила Червонецька, заступник селищного голови з питань виконавчих органів ради Володимир Маснюк, директор Тростянецької селищної комунальної установи з благоустрою Дмитро Пріщенко, начальник відділу соціального страхування та охорони здоров’я селищної ради Олена Гонтар, начальник управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту селищної ради Олена Пунько, завідувач сектору земельних ресурсів відділу  містобудування, архітектури, житлово-комунального  господарства та земельних ресурсів селищної ради Наталія Колесник, директор Тростянецького селищного комунального Центру культури та дозвілля Світлана Осоховська та поліцейський офіцер громади Сергій Хода.

Окрім того, у зборах взяли участь представники підприємств-інвесторів: Сергій Панасюк (директор АКПП «Перемога»), Олена Воротнюк (керівник ДПДГ «Олександрівське»), Олена Рослякова (БО «БФ «МХП – Громаді»),  які інформували щодо планів соціального партнерства у 2022 році в напрямку соціально-економічного розвитку громади.

Насамкінець усі присутні мали змогу обговорити нагальні проблеми та питання безпосередньо із керівництвом громади.