До уваги платників податків Тростянецької селищної територіальної громади!

Дата: 18.03.2022 11:37

В умовах воєнного стану спостерігається спад економіки та повільне наповнення місцевого бюджету. Тростянецька селищна рада звертається до суб’єктів господарської діяльності з розумінням віднестися до наявних проблем та своєчасно і в повному обсязі здійснювати розрахунки із бюджетом. Це дасть можливість своєчасно виплачувати заробітну плату працівникам бюджетних установ, закуповувати медикаменти, проводити розрахунки за спожиті енергоносії, комунальні платежі та  соціальні виплати, здійснювати видатки із благоустрою та вуличного освітлення.

Тому всім платникам податків необхідно здійснити перерахунок платежів у терміни передбачені законодавством.

Крім того, нагадуємо, що строки сплати для платників єдиного податку 1 і 2 груп здійснюється шляхом авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця.

Управління фінансів Тростянецької селищної ради