Психологічна підтримка для дітей, які вимушено переїхали на тимчасове проживання до нашої громади

Дата: 26.04.2022 14:12

За ініціативи депутата обласної ради, заступника голови Вінницької районної державної адміністрації Вінницької області Тетяни Каменщук  в продовження започаткованій роботі з психологічної допомоги сьогодні 26 квітня на базі Тростянецького ІРЦ практичний психолог Наталія Мушинська провела розвиткове заняття з психологічної підтримки для дітей, які вимушено переїхали на тимчасове проживання до нашої громади.

На занятті було присутні 19 дітей з Донецької, Луганської, Харківської та Київської областей.

Використовувалася групова форма роботи, де психолог будувала взаємодію в дитячому колективі таким чином, щоб діти навчалися коректно спілкуванню, співчуттю, взаєморозумінню, взаємопідтримці, що позитивно впливатиме на формування у дітей морально-етичних цінностей. Діти навчалися вербалізації емоційних переживань, відкритості у спілкуванні, спонтанності. У процесі творчої діяльності створилася атмосфера емоційної теплоти, емпатійного спілкування, визнання цінності особистості іншої людини, її почуттів та переживань. В результаті групової роботи учасники отримали відчуття психологічного комфорту, захищеності, радості та успіху.

Тростянецький селищний інклюзивно-ресурсний центр