Театралізовані спортивні ігри

Дата: 27.05.2022 09:38

Фото без опису

26 травня в парковій зоні Тростянця управлінням освіти, культури, туризму, молоді та спорту селищної ради проведено театралізовані руханки та спортивні ігри з використанням фітнес м’ячів для дітей та підлітків громади. Заняття проходили за участю Тетяни Котигорох, інструктора з фізичної культури Тростянецького КЗ дошкільної освіти (ясла-садок) загального розвитку "Дивограй". Діти були активні та задоволені.

Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту селищної ради