Проведено засідання ініціативної групи

Дата: 07.06.2022 09:23

06 червня відбулося засідання  ініціативної групи з метою підготовки проведення установчих зборів для формування складу Молодіжної ради. На засіданні були присутні: начальник Управлвння освіти, культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької селищної ради – Олена Пунько, начальник відділу молоді, спорту, туризму та охорони історико-культурної спадщини – Тетяна Савченко.

Ініціативна група у складі:

САЛЯК Олена Сергіївна – головний спеціаліст відділу молоді, спорту, туризму та охорони історико-культурної спадщини;

ЩУРЕНКО Максим Миколайович – голова ГО УАТО «Патріот»;

РЯБОКІНЬ Андрій Дмитрович – голова ГО МО «Імпульс-Т»;

ШНУРУК Наталія Вікторівна – викладач класу фортепіано КЗ «Тростянецька дитяча музична школа»;

КАЛІЧЕВСЬКИЙ Максим Миколайович – заступник голови учнівського самоврядування Тростянецької територіальної громади.

визначила перелік документів для входу в Молодіжну раду, дату, час та місце проведення  установчих зборів,

Установчі збори відбудуться 06 липня 2022 року. в адміністративному приміщенні органів виконавчої влади о 14.00 год.

Кандидати на членство в Молодіжній раді (молоді люди, жителі Тростянецької селищної ТГ, віком 14-35 років) мають подати до ініціативної групи (контактна особа -  Саляк Олена Сергіївна, моб. 0688041205, відділ молоді, спорту, туризму та охорони історико-культурної спадщини) наступні документи:

- заяву у відповідній формі  (див.нижче);

- біографічна довідка (див. нижче);

- копію паспорта громадянина України.

Ініціативна група перевіряє документи, подані учасниками, на їх відповідність вимогам, встановлених Положенням про Молодіжну раду при Тростянецькій селищній раді.

Приймання заяв для участі в установчих зборах припиняється 04 липня 2022 року.

Кількісний склад Молодіжної ради визначається установчими зборами та не може становити більш як 35 осіб.

Склад Молодіжної ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатів, які особисто присутні на установчих зборах.

Зразок заяви

Біографічна довідка

Управлвння освіти, культури, туризму, молоді та спорту селищної ради