Тривалість навчального року визначатиме Кабінет Міністрів

Дата: 21.06.2022 09:10

Під час дії воєнного стану тривалість навчального року визначатиметься Кабінетом Міністрів.

Про це повідомив голова парламентського Комітету з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак, коментуючи ухвалення парламентом змін до деяких законів в сфері освіти.

Також, відповідно до законопроекту, урядом визначатиметься дата початку навчального року та/або його закінчення.

Окрім того, змінами передбачено зупинення на період воєнного стану дії положень щодо максимальної кількості учнів у класі (наповнюваності класу) державного, комунального закладу освіти, крім здобуття освіти за очною (денною) або вечірньою формою.

Іншими змінами уточнено редакцію положення щодо продовження дії трудового договору (контракту) без проведення конкурсу, укладеного з  керівником відповідного закладу загальної середньої освіти, але не більше ніж на шість місяців з дня припинення чи скасування воєнного стану.

За словами голови, профільного парламентського комітету, реалізація положень акту дозволить забезпечити безперебійне функціонування  системи загальної середньої освіти у період воєнного стану.