На Вінниччині проведено липневий перерахунок пенсій

Дата: 05.07.2022 16:14

Пенсійний фонд України інформує про зміни, у зв’язку з підвищенням прожиткового мінімуму. З 1 липня 2022 року вчергове підвищено прожитковий мінімум.

Законом України «Про Державний бюджет України на 2022 рік» його розмір для осіб, які втратили працездатність визначено на рівні 2027,00 грн.

Головним управлінням Пенсійного фонду Вінниччини, відповідно до законодавчої норми, проведено масовий перерахунок пенсій.

В автоматичному режимі перераховано пенсії 370,9 тис. пенсіонерів Вінниччини. Підвищення отримали 169,2 тис. громадян.

Таким чином, з 1 липня мінімальна пенсія за віком для непрацюючих пенсіонерів, які мають повний страховий стаж, становить 2027,00грн. Для осіб, пенсія яких перевищує зазначений розмір прожиткового мінімуму, перераховано доплату за понаднормовий стаж.

Також збільшилась максимальна пенсійна виплата, наразі її розмір - 20270 грн (10 прожиткових мінімумів).

На виплату перерахованих пенсій в липні додатково буде спрямовано млн грн.

Пенсійні виплати здійснюються банківськими установами та підприємствами поштового зв’язку з 4 по 25 липня поточного року.

сайт Вінницької ОВА