Тростянеччина попрощалася з 35-річним Героєм Ігорем Наконечним

Дата: 10.07.2022 19:46

Десятки сотень жителів громади, зокрема населених пунктів Оляниці, Тростянця та Демидівки навколішки зустрічали сьогодні, 10 липня, тіло нашого земляка Ігоря Наконечного, який загинув на Миколаївщині після отримання поранень, не сумісних з життями.

У рідній Демидівці, де народився 9 березня 1987 року, шлях до його останнього місця спочинку був встелений квітами.
Присутні  на церемонії поховання люди щиро плакали, бо Ігор був доброю людиною. Він ріс старшим в багатодітній родині Володимира Миколайовича та Валентини Германівни Наконечних, де крім нього виховувалися ще два брати та дві сестри. Мав підтримку від дружини Алли.
У 2014-му році був мобілізований і воював на Донбасі. Через рік повернувся і певний період служив у органах внутрішніх справ.

25 лютого 2022 року року був знову мобілізований і з перших днів повномасштабної війни без страху боронив рідну землю.

«Він був військовим від Бога», - сказав начальник другого відділу Гайсинського РТЦК та СП підполковник Юрій Яковенко.
Свої щирі співчуття родині висловила Тростянецький селищний голова Людмила Червонецька. На її переконання, немає слів, якими можна втішити батьків і рідних, адже вони ніколи не думали, що їхній син так рано стане небесним янголом миру.
«Ігор все життя поступав, як Герой, і загинув, як Герой», - сказав народний депутат України Микола Кучер.
Ми, сини і доньки  великого народу, повинні пам’ятати, якою ціною дається нам цілісність та незалежність нашої України, цінувати тих, хто береже її сьогодні.