У Тростянці проведено благодійну виставку-ярмарку на потреби ЗСУ

Дата: 29.07.2022 10:45

28 липня, в рамках відзначення Дня Державності України, в парковій зоні містечка проведено виставку–ярмарку на підтримку Збройних Сил Украіни. Свої роботи представили майстрині декоративно-прикладного мистецтва, діти, молодь смт Тростянця та внутрішньо-переміщені з м. Одеси і Києва. Участь у виставці-ярмарці прийняли: Раїса Мазур, Валентина Щерба, Раїса Зарванська, Галина Грушко, Валентина Бачинська, Лариса Драчук, Любов Косенко, Марія Поливана, Дарія Дудіна, Дарія Григоренко, колектив працівників та вихованці гуртків КЗ «Тростянецький будинок дитячої творчості» (директор Віра Басюк), представники родин переселенців Тезиків та Зіньківських з Києва та Одеси. Також свої смаколики представили Марія Ровишина та Анастасія Савченко. По завершенню благодійного заходу виручені кошти у сумі 3 061 грн. були передані голові Громадської організації учасників АТО «Патріот» Максимові Щуренку на потреби для наших воїнів-земляків, які сьогодні боронять нас від російського агресора. Наближаємо Перемогу! Слава Україні! Слава нашим Захисникам!

Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту селищної ради