Здійснення моніторингу та оцінки якості надання соціальних послуг жителям громади

Дата: 30.08.2022 14:57

З  метою    перевірки  надання соціальних  послуг соціальними  робітниками відділення  КЗ «Тростянецький  селищний центр»  29 серпня  завідувачем    Ларисою Горб та фахівцем  із  соціальної  роботи Валентиною Савченко було  обстежено  підопічних жителів с. Демидівка  та  села  Тростянчик.

Під час відвідування проведено  з ними співбесіду, обстежено та вивчено умови їх проживання, проведено опитування щодо  якості надання  соціальних  послуг соціальними  робітниками центру.

За  результатами обстеження з’ясувалось, що підопічні  відділення роботою  соціальних  робітників  задоволені. Скарг та зауважень щодо  якості  надання  соціальних  послуг  немає. Соціальні  робітники  здійснюють  відвідування  підопічних згідно  графіка  відвідувань  та  надають їм  повний  пакет  соціальних  послуг, а  саме: доставляють  продукти харчування, промислові товари, медикаменти,  воду, допомагають  на  присадибній  ділянці, оплачують комунальні  послуги, здійснюють вологе прибирання  в будинках.

За  результатами  проведеної  роботи складені  відповідні  акти.

КЗ «Тростянецький селищний центр надання соціальних  послуг»