Відбулося позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Тростянецької селищної ради

Дата: 08.09.2022 16:38

З метою забезпечення реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток,  8 вересня відбулося позачергове засідання комісії з питань захисту прав дитини селищної ради. В ході засідання розглянуті наступні питання:

1. Про стан виконання батьківських обов’язків жителькою с. Четвертинівка.
2. Про розгляд заяви  громадян про влаштування дитини до КЗ «Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей».
3. Про затвердження індивідуального плану соціального захисту дитини, яка перебуває у складних життєвих обставинах.

Розглянуто питання щодо можливості громадянкою виконувати свої батьківські обов’язки відносно малолітньої доньки. Заслухавши інформації доповідачів, членами комісії та учасниками засідання було прийнято відповідне рішення, на основі якого до соціального супроводу сім’ї залучено  всіх суб’єктів соціальної роботи із дітьми.

За результатами розгляду заяв громадян щодо влаштування неповнолітньої дитини до  КЗ «Вінницький обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей» члени комісії  прийняли рішення про влаштування дитини до закладу.

Також було затверджено індивідуальний план соціального захисту дитини, яка перебуває у складних життєвих обставинах.

Служба у справах дітей селищної ради