Тростянецька громада підсилює свій інформаційний фронт: запрацювала місцева FM-радіостанція «Радіо Тростянець»

Дата: 17.11.2022 15:55

Сьогодні у Тростянецькій громаді відбулося урочисте відкриття студії радіостанції «Радіо - Тростянець».

Команду новоствореного радіо прийшли привітати засновники, почесні гості й слухачі: селищний голова Людмила Червонецька, заступник селищного голови Володимир Маснюк, представник Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення у Вінницькій області Вадим Мазурик, директор КП «Агроінформ» Віталій Кошалко, директор Бершадської філії ПрАТ «Зернопродукт МХП» Олексій Суховітрук та представники БФ «МХП – Громаді».

Комунальне підприємство КП «Тростянець ФМ» створене відповідно до рішення 40 позачергової сесії Тростянецької селищної ради 7 скликання 4 лютого 2020 року.

Радіостудія розташована в адміністративному приміщенні виконавчих органів Тростянецької селищної ради (смт Тростянець, вул. Соборна, 37).

За кошти селищного бюджету створені сучасні, комфортні умови – відремонтовано приміщення, обладнано технікою та меблями.

Завдяки співфінансуванню селищного бюджету та Благодійного фонду "МХП — Громаді", в рамках конкурсу соціальних ініціатив «Час діяти, Україна!» придбано необхідне технічне обладнання.

«Радіо Тростянець» виходить в ефір на частоті 99,6 МГц щодня: з 06.30 до 07.00 год, з 12.00 до 13.00 год та з 19.30 до 20.00 год.

В програмі радіопередач слухачі можуть почути свіжі новини України, новини з фронту, про звитяги Збройних Сил України та, звісно, про життя Тростянецької громади.

Програми розраховані на усі верстви населення і вікові категорії.

Ну і, звісно, як без музичних вітань та реклами?

Контактні номери - 096-26-71-711, 067-39-28-354.

Перемикайтесь на хвилю і слухайте Тростянець!

Шановні досвідчені медійники новоствореної радіостудії, бажаємо вам сміливо говорити правду, бути на вістрі важливих подій. Нехай інформація буде завжди актуальною та оперативною, а подача і контент – унікальними.

Разом до Перемоги!