Тривалість комендантської години під час новорічний та різдвяних свят на Вінниччині не змінюватиметься

Дата: 26.12.2022 10:59

В області з 24.00 до 05.00 діє комендантська година. Виняток – дорога до найближчого укриття у разі тривоги.

Як повідомляють на ФБ-сторінці ГУ НП у Вінницькій області, з 24:00 до 5:00 громадянам заборонено перебувати на вулицях та громадських місцях.

“Працівники поліції мають право затримувати порушників встановлених обмежень, перевіряти їх документи, речі, транспортні засоби. А в разі необхідності доставляти їх до підрозділів поліції”, – йдеться у повідомленні.

Власники та адміністратори розважальних закладів (кафе, бари, ресторани, дискотеки) також мають враховувати обмеження комендантської години під час планування режиму роботи.

Контролюватимуть виконання встановлених обмежень працівники поліції.