Основні показники бюджету Тростянецької селищної територіальної громади на 2023 рік

Дата: 02.01.2023 12:51

Тростянецька селищна територіальна громада входить у новий бюджетний 2023 рік із фінансовим ресурсом в сумі 247 551, 4 тис. грн., з них за рахунок:

- власних доходів загального фонду – 173 493,4 тис. грн.

- трансфертів із Державного та місцевого бюджетів – 65 103,2 тис. грн.

- доходів спеціального фонду – 8 954,8 тис. грн.

Загальний обсяг видатків бюджету Тростянецької селищної територіальної громади на 2023 рік заплановано у сумі 247 551,4 тис. грн., у тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету у сумі 230 396,6 тис. грн. та видатків спеціального фонду бюджету у сумі 17 154,8 тис. грн.

Головним пріоритетом при формуванні бюджету громади на 2023 рік було збереження основних напрямків бюджетної політики. Основні акценти приділялися забезпеченості по соціально-захищених статтях з врахуванням прогнозованого росту мінімальної зарплати, прожиткового мінімуму для працездатних осіб та тарифної сітки працівникам бюджетної сфери і значний ріст енергоносіїв.

Детальніше з бюджетом громади можна  ознайомитись на офіційному сайті Тростянецької селищної ради у розділі «Бюджет громади».

Управління фінансів Тростянецької селищної ради