Нарада керівників закладів загальної середньої освіти

Дата: 09.01.2023 10:42

6 січня відбулася нарада керівників закладів загальної середньої освіти.

Начальник Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької селищної ради Олена Пунько підвела підсумки роботи у 2022 році щодо зміцнення та оновлення матеріально-технічної бази закладів загальної середньої освіти, результативність проведення ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з навчальних предметів та ознайомила із завданнями на 2023 рік.

У ході наради обговорено питання щодо реалізації заходів енергозбереження, організації харчування учнів у ІІ семестрі 2022/2023 року та атестації педагогічних працівників.

Про планування видатків на утримання галузі освіти у 2023 році інформувала начальник відділу фінансово-господарського забезпечення Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької селищної ради Лідія Мурована.

Заступник начальника Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької селищної ради Тетяна Жемчужнікова акцентувала увагу на особливостях підвищення кваліфікації педагогічних працівників у 2023 році та ознайомила з планом проведення Гімназіади у січні-лютому 2023 року.

Про дотримання Порядку організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних повідомила головний спеціаліст-юрисконсульт Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької селищної ради Галина Торбахевич.

Керівник КУ «Тростянецький ІРЦ» Валентина Діденко ознайомила присутніх з планом роботи установи на січень 2023 року.

Нарада проводилася на базі Тростянецької гімназії. Директор Тамара Задорожна презентувала досягнення закладу у зміцненні матеріально-технічної бази та визначила проблеми та завдання гімназії на 2023 рік.