Робота над створенням безпечного освітнього середовища

Дата: 09.01.2023 14:16

Формування морально-етичних цінностей, культури поведінки та спілкування учнів, роль класного керівника у створенні безпечного освітнього середовища. Саме за такими темами сьогодні було проведено ділову гру спеціалістом з безпеки Тетяною Слободяник з класними керівниками ліцею смт Тростянець під час засідання шкільного методичного об’єднання класних керівників.

В ході проведення даного заходу було порушено ряд актуальних питань щодо організації безпечного освітнього середовища у закладі освіти, про особливості превентивного виховання учнів в умовах сучасних викликів історії, дотримання правил поведінки учнями під час навчального процесу. Було опрацьовано законодавчу базу щодо рівня відповідальності дітей, їх батьків та педагогів перед законом на випадок вчинення протиправних дій під час освітнього процесу та за межами школи учнями.