Оформлення допомоги переміщеним особам благодійним фондом «Право на захист»

Дата: 24.01.2023 12:54

24 січня, в приміщенні виконавчих органів селищної ради в черговий раз проводилась реєстрація внутрішньо переміщених  осіб на надання грошової допомоги переселенцям від Консорціуму захисту України (США) у співпраці з Благодійним фондом «Право на захист».

Міжнародне об’єднання гуманітарних організацій «Консорціум захисту України» за фінансової підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID надає грошову допомогу щоб підтримати родини з дітьми, вагітних, осіб похилого віку та осіб з інвалідністю, які евакуювалися з окупованих чи деокупованих територій, а також родини ВПО, які мають певні вразливості.

Мобільна бригада у складі 8 спеціалістів благодійного фонду «Право на захист» прийняли на реєстрацію для оформлення допомог понад 55 переміщених осіб, які на разі проживають на території Тростянецької громади.

У січні поточного року БФ «Право на захист» було прийнято на оформлення допомог 285 переміщених осіб, які отримають 1 898, 1 тис. гривень.

Відділ соціального захисту населення та охорони здоров’я Тростянецької селищної ради