Про скликання 55 сесії Тростянецької селищної ради 8 скликання

Дата: 08.02.2023 15:37

Відповідно до розпорядження селищного голови від 07 лютого 2023 року № 14-р 16 лютого 2023 року, о 10.00 год., в адміністративному приміщенні виконавчих органів селищної ради за адресою: смт Тростянець, вул. Соборна, 37 (в залі засідань) відбудеться 55 сесія Тростянецької селищної ради 8 скликання.

Проєкт порядку денного:

1. Звіт про результати роботи старост по Демидівському,   Олександрівському та Капустянському старостинських округах.

2. Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства Тростянецької селищної територіальної громади на 2021-2025 роки.

3. Про внесення змін до штатної чисельності закладів освіти Тростянецької селищної територіальної громади.

4. Про внесення змін до рішення Тростянецької селищної ради від 19 грудня 2022 року № 598 «Про бюджет Тростянецької селищної територіальної громади на 2023 рік».

5. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

6. Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі її у власність.

7. Про погодження проєкту землеустрою щодо встановлення меж населеного пункту с. Четвертинівка на території Тростянецької селищної ради  Гайсинського району Вінницької області.

8. Про розроблення проекту землеустрою щодо встановлення (змін) меж населеного пункту с.Демидівка Гайсинського району Вінницької області.

9. Про  надання  дозволу  на  розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості) у власність для ведення  товарного сільськогосподарського виробництва на земельну частку (пай).

10. Про передачу у  безоплатну власність присадибної земельної ділянки.

11. Про поновлення  договору оренди на земельну ділянку.

12.Про внесення змін до статуту комунального підприємства “Тростянецька комунальна аптека”.