Проведено рейд «Неблагополучна сім’я»

Дата: 13.02.2023 10:47

Фото без опису

Минулого тижня спеціалістами Служби у справах дітей Тростянецької селищної ради спільно з КЗ «Тростянецький селищний центр надання соціальних послуг» було проведено обстеження умов проживання 7  сімей,  в яких виховується 19 неповнолітніх дітей, що опинилися у складних життєвих обставинах та проживають на території Демидівського, Четвертинівського та Тростянчицького старостинських округів.

Під час візиту з батьками проведено профілактичні бесіди щодо належного виконання батьківських обов’язків, створення задовільних умов проживання, недопустимості вживання спиртних напоїв батьками та виникнення  насильства в сім’ї  відносно  дітей, а також наголошено про відповідальність за не виконання ними батьківських обов’язків.

За результатами відвідування складено відповідні акти обстеження житлово-побутових умов.

Служба у справах дітей  Тростянецької селищної ради