Ставки місцевих податків та зборів на 2023 рік по Тростянецькій селищній територіальній громаді

Дата: 16.02.2023 14:14

Фото без опису

Триває подання декларацій юридичними особами щодо місцевих податків на 2023 рік. Тож кожному декларанту потрібно перевірити, за якими ставками слід сплачувати ці податки у 2023 році.

Нагадуємо, що  з 01 січня 2023 року на території Тростянецької селищної територіальної громади продовжують  діяти ставки місцевих податків і зборів, затверджені рішенням 18 позачергової  сесії  Тростянецької селищної ради 8 скликання  від 09.07.2021 року №254 «Про встановлення ставок місцевих податків і зборів на території Тростянецької селищної територіальної громади» з урахуванням змін  внесених рішенням 42 сесії  Тростянецької селищної ради  8 скликання  від 12.07.2022 року №514.

З рішенням щодо встановлених ставок місцевих податків і зборів на території Тростянецької селищної територіальної громади, платники податку можуть ознайомитися на офіційному сайті Тростянецької селищної ради за посиланням: https://trostyanec-gromada.gov.ua/perelik-dijuchih-regulyatornih-aktiv-15-57-13-30-03-2020/

Управління фінансів селищної ради